SANA EUJ -606 – nowoczesna wyciskarka do soków.

26 lipca 2016

Model SANA EUJ – 606 to wyciskarka firmy Omega, która od niedawna gości na naszym rynku. Jest godna polecenia z wielu względów. O pierwsze posiada pojedynczy wałek ślimakowy i bardzo mocny silnik, który zapewnia długą i precyzyjną pracę urządzenia. Wyciska sok z warzyw i owoców, oraz z ziół i roślin liściastych, dając nam z nich maksymalną ilość wszystkich składników odżywczych. Pracuje na niskich obrotach (70 obrotów na minutę), do tego ma dwufazowy system wyciskania, więc mamy pewność uzyskania soku z minimalną ilością piany i nienapowietrzonego. Wolne obroty silnika sprawiają też, ze sok się nie nagrzewa, przez co zachowuje wszystkie swoje witaminy i minerały. Wyciskarka ma także bardzo dużą wydajność, ponieważ pozwala na uzyskanie większej ilości soku niż tradycyjne sokowirówki, porównując tą samą ilości składników. Odrzucony miąższ z użytych produktów jest niema suchy, co daje nam pewność, że urządzenie pracuje z skutecznie i efektywnie. Producenci wyposażyli także ten model w większy otwór wsadowy, nowoczesny design, zapewnili cichą pracę silnika oraz wyposażyli podstawę w nóżki antypoślizgowe.

wyciskarka do soków - www.sokowo.pl

Wyciskarka SANA to nie tylko możliwość przygotowania pysznych soków, ale także wielu innych potraw. Pomoże także przy przygotowaniu masła orzechowego, zmieli kawę, przyprawy oraz zioła, pozwoli na przygotowanie makaronu o różnych kształtach, a także musów, sorbetów, lodów, zup i mleczka sojowego. Jeśli dokupimy specjalną przystawkę, to można z jej pomocą wyciskać także olej z różnych gatunków nasion. Jest nieoceniona pomocą w pracy w kuchni dla każdego. Wyciskarki SANA jako jedyne są wyposażone w otwór wsadowy większy nawet niż wyciskarki o pionowej konstrukcji. Są także łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu higieny, nie przeciekają, a dzięki innowacjom w budowie przy wyciskaniu owoców, ich resztki nie osadzają się wewnątrz tuby wsadowej, ani się nie cofają.

Urządzenie posiada także 5 – stopniowy regulator gęstości soku, co pozwala uzyskać soki bardziej klarowne lub gęstsze według życzenia. Sok wyciśnięty przy jej pomocy można przechowywać nawet 48 godzin w lodówce, a przez cały ten czas sok zachowuje wszystkie swoje właściwości odżywcze.

Paweł

Redakcja edutesty.pl