Wyciskarki soków KUVINGS

26 lipca 2016

Wyciskarki soków KUVINGS to przykład takiego urządzenia, które umożliwi nam przygotowywanie pysznego soku praktycznie z każdego warzywa czy owocu. Nie będzie również problemów z obrabianiem składników liściastych. Wszystkie te soki, które uda się nam przygotować będą bardzo cenne w składniki mineralne i witaminowe, które występują w warzywach czy owocach, dlatego zawsze będzie można je dobrze wykorzystywać.

Jeśli chodzi o markę Kuvings są to urządzenia, które wyciskają praktycznie sok ze wszystkiego i zachowują zawsze najcenniejsze walory takiego napoju, dlatego na tym właśnie powinno nam najbardziej zależeć. Dziś raczej nie wybieramy sokowirówek ponieważ są to takie urządzenia, które nie będą nam gwarantować przygotowywania soku na takim poziomie jakościowym jakie gwarantowany będzie przez wyciskarkę. Od kiedy wyciskarki się pojawiły to są one dominujące pod każdym względem. Zarówno sam sprzęt lepiej pracuje jak i też można oczekiwać, że finalny efekt także będzie zdecydowanie lepszy.

wyciskarka do soków - www.sokowo.pl

Marka Kuvings ma dla nas nowy model Whole Slow Juicer B6000, w którym został umieszczony duży otwór wsadowy. Dzięki temu nie będzie trzeba już więcej dzielić tych owoców, które są przeznaczone do obróbki, ponieważ wygodnie będzie można je w urządzeniu umieścić. Firma daje nam również 10 lat gwarancji na te swoje urządzenia, co gwarantuje, że sprzęt będzie nam doskonale służył nawet przez długie lata. Nie będzie trzeba się obawiać różnorakich awarii, które mogą jednak mieć miejsce przy sprzętach tanich z gorszych firm. Dodatkowo oferowany nam serwis gwarancyjny funkcjonuje na zasadzie D2D, dlatego jeśli cos się z urządzeniem dzieje kurier przyjedzie po to, by je zabrać do naprawy i następnie dostarczy je nam już gotowe, po tejże naprawie. Silnik w urządzeniu to 240 W mocy, które wykonują kilkadziesiąt obrotów na minutę i są rzeczywiście bardzo wydajne, gdy chodzi o przygotowywanie smacznego zdrowego soku. Warto więc to urządzenie wybrać i cieszyć się jego wyjątkową funkcjonalnością, ponieważ przygotowane soki będą doskonałe.

Paweł

Redakcja edutesty.pl