Wyciskarka KUVINGS , czy Sokowirówka?

26 lipca 2016

Jeśli chcemy mieć jednoznaczną odpowiedź na takie pytanie będzie trzeba się dobrze zastanowić nad tym jakie możliwości urządzenia są dla nas najważniejsze. Musimy także dowiedzieć się jak najwięcej różnić między wyciskarkami a wirówkami. Jeśli chodzi o wyciskarki przygotowują one sok na zasadzie wyciskania owocu przez jego miażdżenie i uwalnianie z niego tego co będzie najcenniejsze.

Natomiast wirówka będzie to takie urządzenie, które pracuje na zasadzie bardzo wielu obrotów wykonywanych w każdej minucie pracy. to oczywiście sprawia, że takie urządzenie w jakieś mierze będzie powodować, że ten surowiec jaki będzie przerabiany będzie się nagrzewał. W ten sposób niestety musimy się liczyć z tym, że wiele tych cennych składników jakie powinny się tam znajdować będzie jednak niszczonych. Dlatego właśnie wirówka nie będzie tak dobrym rozwiązaniem jaki jest oczywiście dobre urządzenie w postaci wyciskarki. Tutaj sprzęt będzie pracował na zasadzie wolnych obrotów, dlatego będzie to rzeczywiście udane działanie, które przynosić będzie zadowalające efekty.

wyciskarka do soków - www.sokowo.pl

Jeśli chodzi o sprzęt Kuvings jest on naprawdę bardzo dobrze zrealizowany i będzie w stanie spełnić oczekiwania, ponieważ gwarantować będzie wyciskanie soku bardzo dokładnie. Jak pokazują badania sok pozyskiwany z użyciem tego sprzętu będzie miał w sobie zdecydowanie więcej tych cennych składników niż taki, który będzie pozyskiwany z użyciem wyciskarki. Ta różnica będzie także zauważalna w smaku. Jeśli więc zastanawiamy się czy wyciskarka czy wirówka to wydaje się, że musimy się zastanowić czy zależy nam na zdrowiu. Jeśli odpowiedź będzie twierdząca to wydaje się, że po prostu dla własnego zdrowia lepiej będzie zainwestować w wyciskarkę, ponieważ ta jakość soku będzie naprawdę zupełnie inna i będzie można więcej cennych wartości z niego uzyskać a to właśnie na tym powinno nam obecnie zależeć. Dlatego nie ma się co dziwić, że wyciskarki tam mocno obecnie zyskują na popularności i sprzedają się coraz lepiej, a firma Kuvings jest coraz bardziej ceniona.

Paweł

Redakcja edutesty.pl